Анатолій Васильців – схід і захід разом

252

Серед різномаїття творчих особистостей які відвідали фестиваль у місті Радехові, є талановитий поет-пісняр, уродженець мальовничого міста Кремінна, що на Луганщині – Анатолій Васильців.
Поету Анатолію Миколайовичу Васильціву 75 років він є лауреатом багатьох всеукраїнських поетичних та музично-мистецьких конкурсів та заходів. Він часто подорожує зі своєю літературно-мистецькою програмою практично по всій Україні, часто буває в зоні АТО, під час яких презентує цікаві просвітницько-виховні і творчі зустрічі з мешканцями малих і великих міст нашої Батьківщини. У своїй творчо-поетичній програмі, пан Анатолій Васильців вміло зацікавлює публіку своїми чудовими віршованими творіннями, задушевними і актуальними поетичними рядками, а найбільше щирою і відданою любов’ю до України, української мови та віршованого українського слова.
Нагадаю, місто Кремінна вже віддавна є побратимом нашого міста Радехова, між Радехівщиною та Кремінщиною здійснюються творчі, культурно-мистецькі учнівські зустрічі обміни та співпраця.
Поет Анатолій Васильцев, уже не вперше на Львівщині, але вперше у нас на Радехівщині. Він презентував мешканцям міста Радехова з фестивальної сцени Радофесту свої поетичні та співочі творіння і також мав цікаву камерну творчу зустріч з жителями села Вузлове.
Для нашого радіо Радехів ФМ, Анатолій Миколайович Васильців розказав про свої враження від Радехівського краю, від фестивалю Радофест, а також поділився своїми думками про важливість творчої співпраці та культурного обміну між західною та східною Україною.

Також вашій увазі пісня під назвою “Сердечна порада”, автором слів та музики якої є талановитий поет з міста Кремінна що на Луганщині, щирий патріот України та палкий шанувальник українського поетичного слова Анатолій Миколаєвич Васильців. Виконує пісню народна артистка України Наталія-Марія Фарина.