Велика Українська Хода у Радехові

314

   7 – го березня через центральну частину Радехова до пам’ятника Тарасові Шевченку пройде «Велика українська хода» з пошанування героїв Майдану та АТО на сході України.Буде розгорнуто понад 300 метрів прапорів бойових бригад і підрозділів, які захищають нашу державу від російської агресії на сході України, прапори, які надали матері загиблих на фронті синів, прапори з прифронтових міст Луганської та Донецької областей.

   З приводу участі радехівчан у «Великій українській ході» 6 – го березня голова Радехівської РДА Тарас Калита у своєму робочому кабінеті зібрав оргкомітет з підготовки цієї акції в Радехові. Свої пропозиції висловили представники відділів культури, освіти, сектору молоді та спорту РДА, місцевих громадських патріотичних організацій, районного військового комісаріату та районного відділення поліції. Усі пропозиції узгоджено із заступником міського голови Радехова Михайлом Макаром.

   Вирішено, що фінальна частина «Великої української ходи» пройде біля пам’ятника Тарасові Шевченку і розпочнеться об 11 годині. До низки прапорів, котрі беруть участь в акції, урочисто буде приєднано і прапор від Радехівщини, на якому радехівчани напишуть свої побажання і заклики.

 

   Така хода проводиться у тридцяти двох містах Львівщини. Її організатором є волонтерка Катерина Валевська. Своєю акцією вона має намір пронести через усю Україну разом з прапорами дух свободи, єдності та патріотизму, а також укріпити віру українців у неминучій перемозі над російським агресором.