Книжкова шафа

162

Щосереди о 16 годині 30 хвилин для любителів читання і шанувальників книг пропонуємо пізнавальну радіопрограму «Книжкова шафа». Сьогодні ведуча радіопрограми Оксана Личак пропонує вам поговорити про книгу Мері Турелл Седерберг «Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя».

Останнім часом з’явилося безліч книг, присвячених хюгге – поняттю, що прийшло до нас з Данії, якому немає дослівного перекладу на жодній іншій мові. Хюгге – це втілення атмосфери затишку, тепла і спокою. Саме хюгге називають одним з головних запорук постійного відчуття щастя. Чим же так відрізняється «Хюґе» Мері Седерберг від інших, схожих книг? Перш за все тим, що вона не просто розповість про це явище, а наочно його продемонструє на сторінках своєї книги.

Завдяки книзі «Хюґе. Данське мистецтво знаходити щастя» наші слухачі дізнаються звідки взялося поняття хюгге, чому так важливо спільно проводити час, як підтримувати відчуття затишку протягом року, про хюгге за обіднім столом і багато іншого!Авторський радіопроект Надії Ярмоли (ведуча Оксана Личак).