Зустріч підприємців Радехівщини з фахівцями-економістами ЛОДА

374

13 лютого 2019 року в сесійній залі районної ради відбулася розширена нарада з питань супроводу експортерів і підтримки суб’єктів господарювання Радехівського району, які здійснюють імпортно-експортні операції та було проаналізовано інвестиційний клімат та інвестиційні перспективи Радехівщини.

Перший заступник голови Радехівської районної державної адміністрації Ігор Мельник зазначив, що зараз в районі ведеться реалізація близько десяти пріоритетних інвестиційних проектів.

На зустріч з експертами з’їхалися підприємці малого, середнього та великого бізнесових ініціатив Радехівщини, які познайомились з інформаційним експертним центром по надані кваліфікованої економічної допомоги по ведені бізнесу.

Перед учасниками наради виступили начальник відділу супроводу інвестиційних проектів управління інвестиційної політики Львівської облдержадміністрації Любомир Титаренко, начальник відділу розвитку торгівлі та підприємництва управління промисловості та підприємництва облдержадміністрації Христина Каліш.

Автор: Іван Покотило

(Використано фотоматеріали з офіційного сайту Радехівської РДА)


Більше про це дізнайтесь у випуску новин Івана Покотила.