Микола Паращенко – переможець чемпіонату Львівівщини з боксу серед школярів

692

В залі Стадіону навчально-спортивної бази Міністерства оборони України, СКА що на вулиці Клепарівській у місті Львові, відбувся великий турнір чемпіонату Львівської області серед юнаків віком 12-14 років. За звання найсильніших боксерів Львівщини змагались 125 юнаків. Вони виступають у двадцяти вагових категоріях. У перший день турніру, 14 лютого, тривали попередні поєдинки, далі – півфінали. 16 лютого відбулися вирішальні бої.

Серед спортсменів вагою до 38,5 кілограмів змагався наш маленький і талановитий земляк, боксер із села Яструбичі Радехівського району – Микола Паращенко. Хлопець уже тричі ставав чемпіоном Львівщини у різних вагових категоріях. На цьогорічній обласній першості Микола теж пробився до фіналу. У півфінальному поєдинку він блискучою перемогою здолав суперника зі Львова і зайняв почесне перше місце на першості Львівщини з боксу серед школярів.

Детальніше про поєдинок та своїми думками з приводу перспектив розвитку спортивного руху на Радехівщині розказує наставник Миколки Паращенка, тренер Радехівської ДЮСШ, кандидат у майстри спорту з боксу Ігор Курсін у випуску новин Івана Покотила на сайті радіо “Радехів FM”.