Районний літературний конкурс для дітей “Первоцвіт”

351

   Цієї неділі, 24 березня, у Радехівській бібліотеці для дітей відбувся ХІІ районний літературний конкурс «Первоцвіт». Участь у фестивалі взяло 45 учасників, саме стільки авторів подали свої заявки та твори. Серед жанрів: поезія, оповідання, фентезі, казка та інші.

   Гостями конкурсу стали автори зі Львова: Зеновій Филипчук – письменник та музикант, голова журі конкурсу; Віктор Копоть – бард та поет; Назар Данчишин – поет та літературознавець.

   Письменники провели майстер-клас для школярів, представили свої власні книги, виступили із музично-поетичною програмою.

   Свої твори молоді автори подавали у трьох вікових категоріях, у кожній з яких було визначено призерів. Загалом, конкурс охопив дітей та молодь віком від 6 до 18 років. Окремо було відзначено учнів у номінаціях пейзажної, громадянської, любовної лірики. Усіх учасників було нагороджено книжковими подарунками, подяками та грамотами.

   Слід зазначити, що конкурс «Первоцвіт» вже став традиційним літературним змагом для школярів Радехівщини та має свою історію. Зокрема, за підсумками поетичного фестивалю вийшло 3 збірки художніх дитячих творів під назвою «Проліски».

Мар’яна Зеленюк