Змагання за кубок України з шотокан карате-до у Києві

550

17 березня 2019 року у столиці України, місті Києві, відбулися змагання за кубок України з шотокан карате-до СКІФ, турнірі в якому взяли участь і маленькі бійці Радехівщини, вихованці спортивного клубу карате під назвою «ЛЕВ».

В Київському турнірі шотокан карате-до за нагороди боролися учасники з 12 областей України, а це понад 800 спортсменів з майже тридцяти клубів шотокан карате-до по всій Україні. Судівство на турнірі проводила та контролювала строга колегія міжнародних арбітрів карате-до з Італії, Швейцарії та Бельгії.

Збірну Львівщини на турнірі представляло п’ятдесять-п’ять спортсменами на чолі з досвідченим президентом львівської федерації шотокан карате-до Володимиром Махніцьким, в числі команди Львівщини власне і взяли участь юні вихованці клубу карате «Леви», одного із найбільших спортивних клубів Радехівщини.

Про участь юних каратистів на турнірі в Києві та здобуті призові місця маленьких бійців Радехівщини, у випуску новин Івана Покотила розказує тренер спортивного клубу карате «Лев» – Мирослав Незнановський.