Петро Сікорський

198

Розмовляємо з першим представником президента України у Радехівському районі, а нині доктором педагогічних наук, головою Всеукраїнського товариства “Рідна школа”, професором кафедри педагогіки та соціального управління інституту права та психології Національного університету «Львівська політехніка» Петром Сікорським у авторській передачі Михайла Тимрука «Правдиве слово очевидців» про історію відновленя Української Державності на теренах Радехівщини.

У 1992 році тодішнім президентом україни Леонідом Кравчуком було прийнято рішення, проте, що виконавчими органами в областях і районах будуть уповноважені представники Президента України із своїм апаратом, а виконавчі структури облвиконкоми та райвиконкоми ліквідовуються. У тому часі район висунув на ці посади дві кандидатури.

– І ось 9 квітня 1992 року Указом президента Вас було призначено представником президента у Радехівському районі. З того часу Україна вступила у фазу президентського правління. Нам би хотілося щоб ви пригадали. Як в той час ви сприйняли пропозицію стати представником Президена України?. Це було для вас несподіванкою чи усвідомленим кроком?…