Історико-краєзнавчий конкурс | ТРК “Радехів”

4976

   Голосування завершено!

1. Марія та Ярослав Мотлюк: Фрагмент історії однієї родини269 гол.
2. Ростик Новосад: Командир УПА сотенний Монета та його звитяги237 гол.
3. Руслана Мулявко: Капличка в Радехові171 гол.
4. Ірина Личак: Григорій Йопик125 гол.
5. Світлана Мудрик: Церква Різдва Богородиці в селі Радванці83 гол.
6. Лідія Миколаїв: Радехівський вокзал11 гол.
7. Андрій Рурка: Леся Трохименко – зв’язкова УПА4 гол.

Стрічка подій:


   08/05/19: Сьогодні завершується голосування за найкращу історико-краєзнавчу роботу від наших активних слухачів-краєзнавців у радіо-рубриці “Забуті історії”. Вище на сторінці опубліковано результати конкурсу та гіперпосилання на авторські роботи, озвучені ведучим радіо-рубрики “Забуті історії” Іваном Покотилом. Про нагородження учасників та переможців конкурсу повідомимо додатково.

   Дякуємо усім конкурсантам, гостям нашого сайту і слухачам радіо “Радехів FM” за участь у цій неймовірній події! Ми разом змогли привернути увагу до надважливого завдання, яке стоїть перед сучасною людиною, громадянином України, а саме – збереження і поширення історико-культурної спадщини рідного краю. Сподіваємось, що кожен з вас відчує особистий внесок в спільну добру справу і, думаємо, що це насправді набагато важливіше за окремо зайняті конкурсні місця.

   Бажаємо всім гарного настрою, залишайтесь з нами!


   07/05/19: Наближається до завершення голосування за найкращу роботу у історико-краєзнавчому конкурсі радіо-програми “Забуті історії”. У середу, 8 травня ми вже дізнаємося ім’я переможця, а сьогодні – Ви ще маєте нагоду прослухати роботи наших учасників, озвучені ведучим Іваном Покотилом, і віддати голос за найцікавішу на Ваш погляд. (Звісно ж, якщо Ви цього не зробили раніше.) Учасники конкурсу очікують Вашої уваги.


   02/05/19: Доброго дня, шановні гості сайту ТРК “Радехів”. Сьогодні, 2 травня ми розпочинаємо онлайн-голосування за найкращу конкурсну роботу радіо-передачі “Забуті історії”. Запрошуємо Вас допомогти обрати найцікавішу конкурсну радіопередачу. Нагадуємо, що онлайн-голосування триває від 2 по 8 травня.