Андрій Рурка: Леся Трохименко – зв’язкова УПА

279

На радіо “Радехів ФМ” триває конкурс на кращу історико-краєзнавчу розповідь-розвідку або дослідження. 19 квітня закінчився прийом робіт, тому від 22 по 26 квітня ми публікуватимемо роботи усіх учасників в аудіо-форматі для ознайомлення. Запрошуємо гостей нашого сайту до прослуховування цих робіт і нагадуємо, що незабаром усі автори будуть брати участь у відкритому голосуванні, де Ви, шановні гості нашого сайту, зможете віддати свій голос за найкращу та найцікавішу на Ваш погляд розповідь.

Вашій увазі конкурсна радіоробота, Андрія Рурки, одного з кращих краєзнавців Радехівщини, талановитого дослідника минулого нашого краю, вчителя історії Радванецької школи.

Андрій Рурка чи не найкращий фахівець та дослідник національно-визвольних змагань ОУН та УПА на території Радехівщини, в підтвердження його виняткової фаховості в цій галузі історичного краєзнавства є власно його науково-дослідницька робота, присвячена героїчному життєвому подвигу нашої землячки, Лесі Трохимчук, жінки виняткової мужності, краси та звитяги, яка трагічно віддалал своє життя за ідею вільної та незалежної України.

Розповіді та дослідження озвучені репортером ТРК “Радехів” Іваном Покотилом, ведучим історичної радіо-рубрики “Забуті історії”.