Ірина Личак: Григорій Йопик

619

На радіо “Радехів ФМ” триває конкурс на кращу історико-краєзнавчу розповідь-розвідку або дослідження. 19 квітня закінчився прийом робіт, тому від 22 по 26 квітня ми публікуватимемо роботи усіх учасників в аудіо-форматі для ознайомлення. Запрошуємо гостей нашого сайту до прослуховування цих робіт і нагадуємо, що незабаром усі автори будуть брати участь у відкритому голосуванні, де Ви, шановні гості нашого сайту, зможете віддати свій голос за найкращу та найцікавішу на Ваш погляд розповідь.

Вашій увазі, радіопрограма на основі нарису провідного бібліографа Радехівської книгозбірні пані Ірини Личак, про нашого видатного земляка, визначного українського культурно-освітнього діяча канадської діаспори, мецената і філантропа, талановитого економіста, громадського діяча і науковця, ім’я якого, на жаль призабулось на Радехівщині з плином часу – Григорія Антоновича Йопика.

Розповіді та дослідження озвучені репортером ТРК “Радехів” Іваном Покотилом, ведучим історичної радіо-рубрики “Забуті історії”.