Марія та Ярослав Мотлюк: Фрагмент історії однієї родини

615

На радіо “Радехів ФМ” триває конкурс на кращу історико-краєзнавчу розповідь-розвідку або дослідження. 19 квітня закінчився прийом робіт, тому від 22 по 26 квітня ми публікуватимемо роботи усіх учасників в аудіо-форматі для ознайомлення. Запрошуємо гостей нашого сайту до прослуховування цих робіт і нагадуємо, що незабаром усі автори будуть брати участь у відкритому голосуванні, де Ви, шановні гості нашого сайту, зможете віддати свій голос за найкращу та найцікавішу на Ваш погляд розповідь.

Свою родинну історію нам розповіли мешканці села Полове, що на Радехівщині – пан Ярослав та пані Марія Мотлюк дівоче прізвище якої Жовківська. Власне пані Марія розказала про винятково драматичну та цікаву історію своєї Родини, яка наче вчить нас, що за будь-яких обставин треба залишатися людиною, помагати ближнім, вчить нас, що не варто противитися долі, усі життєві випробування та виклики зносити достойно, завжди і за все дякуючи Богові.

Розповіді та дослідження озвучені репортером ТРК “Радехів” Іваном Покотилом, ведучим історичної радіо-рубрики “Забуті історії”.